JESENSKA RAZSTAVA

Na Osnovni šoli Glazija smo šolsko leto začeli polni optimizma, dobre volje in veselja, da smo spet med šolskimi prijatelji. Z veseljem smo vsa občutja strnili na razstavi z naslovom Gradimo prijateljstvo, polni optimizma in povezanosti, ki je bila na ogled v upravnem traktu šole. Razstava je vključevala dela učencev, ki so s pomočjo barv in simbolike upodobili svoje razumevanje prijateljstva, povezanosti in spoštovanja. Izdelki izražajo, kako pomembno je negovati dobre odnose med vrstniki, graditi zaupanje in se medsebojno podpirati. Vsako delo pripoveduje svojo zgodbo o prijateljstvu, hkrati pa povezuje vse razstavljene izdelke v čudovito celoto.

V oktobru z navdušenjem nadaljujemo z novo razstavo z naslovom Dobrodošla, jesen. Tokrat so učenci z likovnimi deli prikazali lepote jesenskega časa – tople barve, bogastvo narave in čarobnost jesenskih sprememb. Ustvarjali so tudi s pomočjo naravnih materialov, kot so listje, kostanj in suho cvetje in vejevje. Razstava prikazuje, kako učenci skozi umetnost zaznavajo in sprejemajo spreminjajoče se letne čase, hkrati pa opominja na lepote narave, ki nas obkrožajo.

Veselimo se prihodnjih razstav, ki bodo še naprej bogatile našo šolsko skupnost in ustvarjale prostor za izražanje idej ter medsebojno povezovanje!

Vabljeni k ogledu.