V vili Regini smo praznovali

V petek, 16. 6. 2023, je bila v vili Regina še zadnja izmed sedmih rojstnodnevnih zabav, ki so potekale tekom celega šolskega leta. Tokrat smo obeležili rojstne dneve otrok, ki imajo svoj osebni praznik v juniju in juliju.

Najprej smo slavljence obdarili s simbolnim darilom – personalizirano skodelico in voščilnico – nato pa smo preko kratkih video posnetkov pogledali odraščanje slavljencev, vse od rojstva pa do današnjih let. Etnorju, Neli, Vidu, Klari, Urošu in Elizabeti smo zapeli vse najboljše.

Učenci, ki so vključeni v interesno dejavnost Kulinarični krožek, so ponovno pod mojstrskim vodenjem mentorice Nike Wesenschegg, poskrbeli za čudovite in okusne torte, ki so praznovanje naredile še bolj praznično in okusno. Praznovanje pa smo tudi tokrat nadaljevali s petjem in plesom.

Zapisala Tamara N. Blazinšek