Noski še vedno z nami na daljavo

ŠE VEDNO Z NAMI NA DALJAVO

RDEČI NOSKI  so v dogovoru z nekaterimi starši  v mesecu novembru in decembru gostovali v domovih posameznih otrok  s  predstavo » PESTER ORKESTER«  na daljavo na virtualni način.

Predstava se je  igrala  preko programa ZOOM.

Otroci so gledali predstavo preko računalniškega ekrana ali prenosnika.

V mesecu januarju  so RDEČI NOSKI gostovali v šoli, na daljavo na virtualni način.

Kristina zaradi zdravstvenih težav še ne more v šolo. Predstavo si je ogledala od doma na daljavo.

Zapis KRISTINE učiteljici:

Pozdravljena ga. Polona                                                                                          25. 1. 2021

Meni  je bila predstava zelo   všeč      rada  te   imam   lepo   zelo  sem  srečna    rada   te   imam

pogrešam   vse❤🧡💜💛💚💥🤍💗❣💜🧡💜

Kristina

»VESELA KRISTINA«

Žan: Predstava mi je bila zelo všeč. Klovna sta bila hecna. Igranje s ključi mi je bilo tudi všeč. Z veseljem bi si še enkrat ogledal predstavo, v kateri igrata klovna.

Anja: Predstava mi je bila zelo všeč. Igranje s ključi mi je bilo tudi všeč.

Iva: Predstava je bila fajna in smešna. Pri gledanju sem zelo uživala.

Nik: Meni je bila predstava tudi super. Užival sem pri igranju s ključi.

Neža: Predstava mi je bila fajna. Najbolj všeč mi je bilo, ko sva se z Anjo smejali hecnima klovnoma. Zanimivo mi je bilo, ko sta klovna iskala ključe in jih nista našla.

Spremljevalka otrok: Super je bilo. Posebej način vzpostavitve komunikacije z otroki – interakcija ter nadaljnja motivacija za spremljanje predstave. Otroci so lepo sodelovali,  uživali, se smejali…

TUDI V MESECU MARCU BODO Z NAMI!