Zaključna ekskurzija v Mini ZOO Land

V sredo 10. 5. 2023, se je nekaj oddelkov posebnega programa odpravilo na zaključno ekskurzijo. Letos smo si za končno destinacijo izbrali Mino ZOO Land v Slovenskih Konjicah. Posebno doživetje je bila že vožnja z avtobusom, ki ga je bila večina učencev zelo vesela. V živalskem vrtu pa smo si nato lahko ogledali številne zanimive živali. Nekateri otroci so se prvič srečali s kenguruji, kamelo in lemurji. Slednji so bili še posebej zanimivi, saj so nam skakali nad glavami. Še najpogumnejši so se jih malo prestrašili. Uživali smo tudi ob opazovanju pisanih papig, igrivih surikat in norčavih opic. Največja atrakcija pa sta zagotovila bila lev in levinja, ki sta nam s svojim glasnim rjovenjem pokazala, da sta z razlogom kralj in kraljica živali 😀. Čas nam je izredno hitro minil in polni lepih vtisov in novih izkušenj smo se vrnili v šolo.