Noski z nami na daljavo

ŠE VEDNO Z NAMI NA DALJAVO

RDEČI NOSKI  so v dogovoru z nekaterimi starši  v mesecu novembru in decembru gostovali v domovih posameznih otrok  s  predstavo »PESTER ORKESTER«  na daljavo na virtualni način.

Predstava se je  igrala  preko programa ZOOM.

Otroci so gledali predstavo preko računalniškega ekrana ali prenosnika.

V mesecu januarju  so RDEČI NOSKI gostovali v šoli, na daljavo na virtualni način.

Kristina zaradi zdravstvenih težav še ne more v šolo. Predstavo si je ogledala od doma na daljavo.

Zapis KRISTINE učiteljici:

Pozdravljena ga. Polona                                                                                          25. 1. 2021

Meni  je bila predstava zelo   všeč      rada  te   imam   lepo   zelo  sem  srečna    rada   te   imam

pogrešam   vse❤🧡💜💛💚💥🤍💗❣💜🧡💜

Kristina

»VESELA KRISTINA«

Žan: Predstava mi je bila zelo všeč. Klovna sta bila hecna. Igranje s ključi mi je bilo tudi všeč. Z veseljem bi si še enkrat ogledal predstavo, v kateri igrata klovna.

Anja: Predstava mi je bila zelo všeč. Igranje s ključi mi je bilo tudi všeč.

Iva: Predstava je bila fajna in smešna. Pri gledanju sem zelo uživala.

Nik: Meni je bila predstava tudi super. Užival sem pri igranju s ključi.

Neža: Predstava mi je bila fajna. Najbolj všeč mi je bilo, ko sva se z Anjo smejali hecnima klovnoma. Zanimivo mi je bilo, ko sta klovna iskala ključe in jih nista našla.

Spremljevalka otrok: Super je bilo. Posebej način vzpostavitve komunikacije z otroki – interakcija ter nadaljnja motivacija za spremljanje predstave. Otroci so lepo sodelovali,  uživali, se smejali…

Skupina – “mehurček” PP I. stopnja si je z veseljem ogledala predstavo na daljavo “Rdeči noski”. Malčki so aktivno sodelovali in bili navdušeni nad igralci in njihovim pripovedovanjem. Na koncu predstave so jih klicali, da pridejo nazaj.

Katja in Bor: predstava je bila zelo zanimiva in primerna za otroke iz posebnega programa. Oba sva zelo uživala, se zabavala in aktivno sodelovala. Bor je bil vesel klovnov in drugačne izkušnje.

Z DANAŠNJIM DNEM SO SE OBISKI NOSKOV KONČALI. HVALEŽNI SMO JIM ZA NJIHOV OBISK, PA ČEPRAV LE VIRTUALEN.