Ravnanje v primeru slabega počutja učencev

Spoštovani starši!

Zaradi trenutne situacije (COVID 19) moramo biti še bolj pozorni na počutje naših učencev. Če vidimo, da se otrok počuti slabo, ima izcedek iz nosu, kašlja, mu je slabo, ima povišano telesno temperaturo (nad 37°C), ga bomo poslali v domačo oskrbo.

Starši se posvetujte z otrokovim osebnim zdravnikom. Zdravnik vam bo dal navodila glede zdravljenja. Osebni zdravnik se bo odločil, ali gre otrok na testiranje oziroma vam bo  dal navodila, koliko časa mora biti otrok v domači oskrbi.

Prosimo vas, da nas o tem obvestite. Obvestiti nas  morate tudi v primeru, da je otrok pozitiven na Covid testu.

Hvala za lepo sodelovanje!

V upanju, da ostanemo vsi zdravi, vas prav lepo pozdravljamo.

Celje, 30. 9. 2020                                                                                                     Kolektiv OŠ Glazija